Контакти

м. Вінниця
вул. Князів Коріатовичів, 24
(0432) 65-68-96
(050) 777-77-88
(068) 043-33-38
reznik_to@ukr.neta

09.00 -18.00
Субота, Неділя - вихідні

Посуд


     Trade Market, ПП – одна з провідних компаній у Вінниці з продажу професійного посуду для барів, ресторанів та домашньої кухні. Для нашого каталогу ми відбираємо товари перевірених брендів, які заслужили довіру серед найкращих закладів України та Європи.

     Наше підприємство представлено на ринку понад 15 років. За цей час ми набули статусу перевіреного партнера та надійного постачальника якісного та міцного посуду, розрахованого на тривалу та інтенсивну експлуатацію.

      До нас приходять не тільки експерти ресторанного бізнесу, а й кулінари-аматори, які мріють придбати професійний інвентар, щоб відточити навички приготування вишуканих страв і напоїв. Наш посуд для ресторану перетворить звичайну кухню на власну кулінарну студію.

     До ваших послуг – зручна форма замовлення, доставка по Вінниці, кілька видів оплати та, звичайно, особистий досвід наших консультантів, які чудово володіють представленим асортиментом. Ми зберемо для вас кошик товарів, запропонуємо оптимальний варіант доставки, а за потреби допоможемо з обміном або поверненням.
Ми є офіційним дилером відомих і добре зарекомендували себе брендів посуду та товарів для дому, які мають багаторічну історію та популярні на всій планеті. У нас Ви можете купити за гарною ціною фірмові каструлі, ножі, сковорідки, сервізи, аксесуари для кухні та якісні товари для дому в широкому асортименті. Прямі офіційні поставки оригінальних товарів гарантують нашим покупцям повну відповідність усім вимогам безпеки для здоров'я людини. З нами легко!
© 2024 СуперДовідка. Всі права під захистом.