Контакти

м. Вінниця
вул. Князів Коріатовичів, 24
(0432) 65-68-96
(050) 777-77-88
(068) 043-33-38
reznik_to@ukr.neta

09.00 -18.00
Субота, Неділя - вихідні

Хімія для посудомийних машин і пароконвектоматів

     Робота сучасних підприємств громадського харчування, магазинів передбачає використання професійної посудомийної техніки. Професійні посудомийні агрегати розраховані на безперебійне функціонування та більші обсяги робіт. Цикл миття у професійної посудомийної техніки та пароконвектоматів значно коротший, ніж у побутової, тому для її роботи потрібне використання професійних миючих засобів, що характеризуються підвищеною ефективністю.

     Професійні засоби для посудомийних машин та пароконвектоматів швидко та ефективно видаляють будь-які забруднення, не залишаючи на тарілках, склянках та чашках розлучень та плям. Виробники пропонують сьогодні великий асортимент такої продукції. Вона екологічна, тому може без побоювань використовуватись для миття посуду. Для усунення забруднень із самих посудомийок необхідно використовувати спеціальний засіб для чищення посудомийних машин. У процесі експлуатації посудомийна техніка поступово забруднюється, тому потребує систематичного обслуговування. Використання професійних засобів для чищення дозволяє своєчасно очищати посудомийки, продовжуючи тим самим ресурс їх роботи і не допускаючи виникнення поломок, здатних призвести до необхідності дорогого ремонту.

     Кращий засіб для посудомийних машин та пароконвектоматів

     Бланідас – засіб для миття та полоскання посуду у промислових посудомийних машинах та пароконвектоматах.
Він якісно та швидко вирішує питання очищення і дезінфекції. За рахунок концентрації забезпечує довготривале використання.

     Властивості:
- концентрований рідкий засіб;
- економічний у використанні;
- глибоко очищує поверхню;
- запобігає утворенню вапняного осаду;
- низький рівень піноутворення;
- добре взаємодіє з жорсткою водою;
- без запаху.

      У нашій компанії ви зможете придбати засоби для посудомийних машин і пароконвектоматів різної дії. У нас можна придбати рідкий засіб для посудомийної машини, призначений для миття, а також ополіскування посуду. Також у нашому магазині можна вигідно купити миючий засіб для посудомийної машини, що використовується для догляду за агрегатом. Професійний засіб для чищення посудомийних машин полегшує догляд за такою технікою та суттєво продовжує ресурс її роботи. За допомогою таких засобів можна швидко очистити посудомийку від забруднень та вапняного нальоту, що утворюється на стінках пристрою у процесі його експлуатації.

     Переваги нашої продукції:

  • висока ефективність використання;
  • безпека для посудомийних машин;
  • доступні ціни;
  • екологічна безпека.

     Як вибрати та замовити рідкий засіб для посудомийної машини?

     Щоб вибрати найкращий засіб для посудомийних машин наш співробітник допоможе вам визначитися з вибором, телефони для зв'язку (0432) 65-68-96, (050) 777-77-88, (068) 043-33-38. Він ознайомить вас з особливостями використання нашої продукції та після погодження способу оплати та доставки прийме замовлення на покупку.

© 2024 СуперДовідка. Всі права під захистом.