Контакти

м. Вінниця
вул. Князів Коріатовичів, 24
(0432) 65-68-96
(050) 777-77-88
(068) 043-33-38
reznik_to@ukr.neta

09.00 -18.00
Субота, Неділя - вихідні

Холодильне обладнання для закладів громадського харчування та продуктових магазинів


      Підприємство "Трейд Маркет", ПП здійснює продаж торговельного холодильного обладнання для магазинів, підприємств комунального харчування (кафе, ресторанів) у широкому асортименті. У нашому каталозі ви знайдете близько 50 різновидів промислових морозильних систем, призначених для глибокого заморожування та тривалого зберігання, а також охолоджувальних шаф для забезпечення денного запасу напівфабрикатів та готових до розігріву страв.
     Торговельне морозильне обладнання, шафи, що охолоджують, і вітрини допомагають ефективно планувати закупівлю продуктів, раціонально використовувати час для приготування страв. Холодильна техніка призначена не тільки для заморожування та зберігання, але й для демонстрації асортименту магазину, ресторану, кафе.

     Промислове холодильне обладнання класифікується за рівнем температури, що підтримується:
• низькотемпературне (від -25 ⁰C) – для заморожування та тривалого зберігання свіжого м'яса, риби;
• середньотемпературне (0–9 ⁰C) – для молочних продуктів, охолоджених напівфабрикатів;
• високотемпературне (4–12 ⁰C) – для тимчасового зберігання та демонстрації готових страв, напоїв, кондитерських виробів.

     У нашій компанії представлено закрите, відкрите, поличкове, контейнерне холодильне обладнання для кафе та ресторанів, зручне для зберігання готових страв із подальшою термічною обробкою перед відпусткою клієнту. Місткість установок дозволяє підприємству працювати повну зміну без обслуговуючого персоналу, що особливо зручно для цілодобових закладів.

     Наші фахівці допоможуть з підбором холодильного обладнання. Чималий досвід та орієнтування на ринку холодильного обладнання дає нам перевагу у правильному якісному підборі інструментів зберігання вашої продукції.

     Серед холодильного обладнання ми пропонуємо:
  • холодильні витрини гастрономічні та кондитерські;
  • холодильні шафи вітринного та закритого типу;
  • холодильні столи;
  • морозильні шафи та скрині;
  • льодогенератори;
  • апарати шокової заморозки.
© 2024 СуперДовідка. Всі права під захистом.